Получихте нова обява по филтър
Без снимка





Промяна на цена на наблюдавана обява
Без снимка промяна в цена


стара цена
нова цена
Вход | Нова Регистрация
Начало Публикуване Търсене Новини Rent-a-car Средни цени Дилъри Моите обяви
Дата на производство
март 2002
Двигател
Бензинов
Мощност
60 к.с.
Евростандарт
Евро 3
Скоростна кутия
Ръчна
Пробег [км]
227000 км
Публикувана в 12:15 часа на 16.02.2025 год.
Обявата е видяна 324 пъти.

Технически данни


Дата на производство
март 2002
Двигател
Бензинов
Мощност
60 к.с.
Евростандарт
Евро 3
Кубатура [куб.см]
1200 см3
Скоростна кутия
Ръчна
Категория
Хечбек
Пробег [км]
227000 км
Цвят
Бял

Допълнителна информация


Здравейте !
Най накрая решихме да се разделим с нашето семейно бижу : )
Фиата е закупено от баща ми ЧИСТО НОВ от Пловдивския панаир (2002г. )
Същият се пенсионира 1 година по рано с чин полковник и с двадесет и петте си заплати давани при пенсиониране и малко спестени пари успяхме да се сдобием с чисто нова кола която за онзи период бе мечта за мнозина : )
Автомобила от мига на пристигането в гаража ни до ден днешен е обгрижван като малко дете. Винаги , абсолютно винаги е подържан без никакви компромиси по отношение цена/качество на консумативите.
Колата е оборудвана с един от най простите и здрави верижно-Ремъчни двигатели с евтина подръжка. Двигателят е много икономичен и същевременно бърз имайки в предвид че е точно 1245 куб. см.
Фиата НЕ пуши НЕ гори масло НЕ загрява и НЕ надува гарнитурата.
Колата е обслужена на 220 хил. км. (Ремъчна верига/Масло/Филтри/Свещи/Кабели/Бубини. ) До следващо обслужване остават над 8 хиляди км. Фиата е с 4 чисто нови накладки. КИЛОМЕТРИТЕ НА АВТОМОБИЛА СА НАПЪЛНО РЕАЛНИ.
Скоростната кутия / Съединителят са без никакви забележки , подменени с ЧИСТО НОВИ през април 2022г. заедно с фриона на климатика.
Разхода на автомобила е отличен !
Градско в Търново без никакво преувеличение варира межде 4 литра и 500 гр. до 5 л. на 100 километра
Извън града закотвя твърдо на 4 литра на 100 км. естествено шофирайки разумно със 100 до 110 км. без форсирания и прочие младежки глупости.
С две думи това не е спортна кола и не може да очаквате чудеса но е много икономична , пъргава и почти никога не е превишавала 90 км. в час поради факта че както баща ми така и сестра ми са малко плашливи шофьори : ) Ходовата част на автомобила е перфектна с отлични карета / носачи / тампони и окачване возейки почти като лодка с четири отлични (4 ПЛАТОВИ) ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ
Зимата дори и в дълбок сняг колата е като танк преминавайки безпроблемно заснеженият терен благодарение на разпределението на тежеста (64/36) към Предна/Задна ос както и на факта че е с голям клиренс (20 сантиметра. )
Към колата вървят / подарявам и още четири отлично запазени летни гуми обути в железни джанти заедно с два чисто нови предни калъфа за седалки и четири нови стелки.
Автомобила винаги , абсолютно винаги пали от първия път без значение на външната моментна температура.
Външният интериор на Фиата видимо на фотосите е отлично запазен. Фиата е и с нови кристални фарове (2023г. )
Вратите се затварят буквално с един пръст.
ПО КОЛАТА / КУПЕТО НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВИ РЪЖДИ както външно така и отдолу.
Колата е с нов заден мост !
Вътрешният екстериор е без никакви забележки като в салона абсолютно никога не се е пушило ! Автомобила се шофира все още редовно като последният преход бе до (село) Шумен буквално онзи ден , 14 февруари , 290 км.
Колата е с ГОДИШНА Винетка , Застраховка и Преглед до КРАЯ НА тази 2025 ГОДИНА.
Фиата е и с всички налични консумативи (чисто нова Резервна гума/Крик/Ключ/Аптечка/Пожарогасител/риза/Железен - преден теглич както и с нов акумулатор , НАЛИЧЕН КАТАЛИЗАТОР , ДВА КЛЮЧА с АЛАРМА. Автомобила е подготвен за зимният период с антифриз и зимна течност за чистачки. Причината за продажбата на колата е очакваното раждане дай Боже на второто детенце на сестра ми която шофираше Фиата в последните 8 години и която бе перфектна за нея , детето и съпругът и , но ще е тясна за още едно бебче та и за това решихме по рано от планираното да закупиме по голям автомобил естествено от същата марка , продавайки нашата принцеса за да може някоя друг да и се радва и обгрижван : )
Годишният данък е 19 лв.
Ако желаете може да проверите автомобила във всеки един сервиз по ваш избор.
КОМЕНТАР НА ЦЕНАТА НА МЯСТО.
С две думи това е малка , икономична и многа надеждна кола на цената на един нов телефон : )
Мисля че това е по важната информация свързана с Фиата , но ако имате и други въпроси звънете по всяко време на деня
Лек ден !
Автокъща Кентавър
Безопасност
Антиблокираща система
Въздушни възглавници - Предни
Електронна програма за стабилизиране
Система за подпомагане на спирането
Други
Напълно обслужен
С регистрация
Сервизна книжка
Екстериор
2(3) Врати
Металик
Защита
Аларма
Централно заключване
Интериор
Велурен салон
Комфорт
Бордкомпютър
Ел. Стъкла
Климатик
Регулиране на волана
Серво усилвател на волана
Стерео уредба
Контакти с продавача /Частно лице/
0887649994
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ КЪМ ПРОДАВАЧА
captcha
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Fiat Punto 4л/100км / Климатик/Верига/Първи собственик
Обява: 11739700943085248

Намира се в гр. Велико Търново
1 989 лв.
История на цената

Не се начислява ДДС
0887649994
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Още обяви в mobile.bg
oбяви за коли Автомобили и Джипове Fiat PuntoFiat Punto 4л/100км / Климатик/Верига/Първи собственик